נעים להכיר, דעת

מרכז הפיתוח החרדי מקבוצת realcommerce בדעת אנחנו בונים אתרים, מנהלים צוותי פיתוח תוכנה , מקימים ומנהלים צוותי בדיקות אנחנו פועלים באתרי לקוחות או במשרדנו בלב ת"א. דעת מספק כבר יותר מעשור שירותים במודל Nearshore במחירים אטרקטיביים לחברות הייטק ולארגונים המובילים במשק. מעבר ליעדיו העסקיים, מרכז הפיתוח דעת רואה לעצמו ייעוד במתן הזדמנויות לנשים דתיות וחרדיות לפעול, ליצור ולהתפתח, בסביבת עבודה ההולמת את אורח חייהן.
צוותי בדיקות On Demand QA
הקמת צוות QA לטווח קצר או להעסקה ארוכה. מהנדסות ה-QA של דעת עובדות משרדי הלקוח
או ממרכז הפיתוח בתל אביב ומפעילות מתודולוגיות בדיקה מגוונות, המתבצעות בהתאם לאפיון ולצורכי הלקוח.
מערך הבדיקות נותן מענה רב שכבתי, המשלב בדיקות ידניות עם הקמה ופיתוח מערך אוטומציה.
  • בדיקות ידניות
  • בדיקות תצוגה גרפית
  • בדיקות אוטומטיות
  • בדיקות אבטחת מידע

בניית אתרי WordPress

המומחים שלנו מפתחים אתרי אינטרנט על בסיס פלטפורמת wordpress כמערכת CMS. בדעת צוות יעודי ותיק המתמחה בפיתוח מערכות Multi site multi language , פיתוח ממשקים למערכות הליבה של הארגון, מערכות חיצוניות, מערכות סליקה והנהלת חשבונות, מערכות גיוס ועוד. זאת, לצד מומחיות בפיתוח תהליכים באתר ולוגיקות ותוספים על ידי קוד Php נקי. הצוותים שלנו מלווים את הלקוח משלב הרעיון, הגדרת מטרות ויעדי האתר, דרך עבודה משותפת מול מומחי ממשק משתמש ואנשי סטודיו לעיצוב, אפיון טכנולוגי, פיתוח והתקנה ועד להגנה על האתר, בסביבת היצור ותמיכה במשתמשים.

בניית אתרי Umbraco

בדעת פועלים צוותים מקצועיים בעלי מומחיות בפיתוח אתרים כ- turn key solution עבור ארגונים "דוברי Microsoft" על בסיס מערכת CMS - Umbraco. אנחנו מספקים פתרונות לארגונים בתחום הפיננסי ומפתחים עבורם אתרים המשמשים לביצוע פעולות ולשאיבת מידע ממערכות הארגון וממערכות חיצוניות, על ידי מימוש ממשקים. אנשי המקצוע שלנו מלווים חברות וארגונים בכל התהליך - מחשיבה משותפת על מטרות האתר, בניית תהליכי עבודה משותפים בעזרת מומחי ממשק משתמש ומעצבי אתרים, דרך יצירת תהליכי אפיון, פיתוח והתקנה, הגנת האתר ואבטחת המידע בו וכלה בתמיכה במשתמשים לכל אורך הדרך.

שילוב כלי AI בהליך הפיתוח

הבינה המלאכותית משולבת גם בעולם פיתוח אתרי האינטרנט ואצלנו בדעת, פועלים מומחים המשלבים אותה בתהליכי העבודה עבור ארגונים מכל תחומי המשק. שילוב AI בבניית אתרים נעשה באמצעות Copilot של מיקרוסופט – פלטפורמה עוצמתית שנחשבת לכלי של הדור הבא בבניית אתרים. ל-Copilot תכונות בינה מלאכותית הכוללות AI גנרטיבי וניתוח טקסט ונתונים. לצוותים שלנו בדעת מומחיות בכלי ה-AI השונים והם יודעים לשלבם באופן שיביא ערך משמעותי ללקוח.

שילוב רכיבי נגישות מבוססי AI

כלי ורכיבי נגישות משולבים בבניית אתרי אינטרנט, על מנת לאפשר לכל אחד שימוש נוח ויעיל באתר. רכיבי נגישות מבוססי AI הם הדור הבא בעולם נגישות האתרים. הצוותים של דעת משלבים בתהליכי העבודה על בניית אתרים, לטובתם של בעלי המוגבלויות, רכיבי AI שבמרכזם הפתרון של accessible.com, פתרונות בהם כבר עושים היום שימוש מאות אלפי אתרים, ברחבי העולם. באמצעות הפתרון המתקדם יכולים ארגונים לאפשר לכל אחד להגיע למידע הנחשף באתר שלהם, כמו גם לציית לרגולציות ולחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, חוק הנגישות הישראלי 5568 וכן, לתקן WCAG 2.2 הבינלאומי.

יצירה וניתוח תוכן ע"י בינה מלאכותית

יצירת תוכן מרתק ואיכותי חיונית למשיכת ושימור מבקרים לאתר. כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית כמו דגמי ה-GPT של OpenAI עשו צעדים משמעותיים ביצירת תוכן קוהרנטי ומדויק מבחינה הקשרית בנושאים שונים. שילוב תוספי יצירת תוכן מונעי בינה מלאכותית כמו WordLift, Articoolo או Copy.ai באתר הוורדפרס שלך יכול לחסוך זמן ומאמץ תוך הבטחת התוכן שלך נשאר רלוונטי ומרתק. כלי ניתוח תוכן מונעי בינה מלאכותית באתר וורדפרס יכולים לעזור לך לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). אלגוריתמים לניתוח טקסט יכולים להעריך את הקריאות, צפיפות מילות המפתח והמבנה הכללי של המאמרים שלך כדי לספק תובנות ניתנות לפעולה לשיפור.

צוותי פיתוח תוכנה On Demand

צוותי הפיתוח שלנו מורכבים ממפתחות תוכנה בעלות הכשרת מהנדס או הנדסאי תוכנה והתמחויות בגוון Front-End Frameworks וטכנולוגיות נוספות. אנו עובדים במודל הקמת צוותים בשיתוף הלקוח ובהתאם לצורכו הטכנולוגיים והתקציביים ובמודל הקצאת מומחים בתחומים ייחודיים או מורכבים.

בין לקוחותינו

leumi
logo
logo1 (2)
IEC-LOGO (1)
1920px-OnoAcademic
inss
Screenshot 2023-12-03 104816
netcloud
Screenshot 2024-03-19 105645
logo
cropped-cropped-לוגו-לאתר
לוגו אלטשולר שחם
לוגו-מכבי_אדר-דסקטופ
export_black_logo-2
main_logo_kali
Screenshot 2023-11-27 152834
Screenshot 2023-12-19 084431
Check_Point_logo_2022.svg

מה אומרים עלינו

ציפי צ'סטר
מנהלת שירות לקוחות
קבוצת שטראוס
עבדתי מול הצוות, על מנת לפתח את מתחם שירות הצרכנים בתוך אתר שטראוס. העבודה מול הצוות היתה מקצועית, הצוות עבד תוך ביצוע המשימות בלו"ז הנדרש, תוך הפעלת שיקול דעת וקשר אישי, חם ומתמשך במהלך העבודה. התוצר שהתקבל הוא אתר עם פיצ'רים מתקדמים, נוחים לשימוש, המספקים את המענה למשתמשי הקצה באופן חווייתי.
אנה ליפשיץ אגמון
סמנכ"ל טכנולוגיות
מטה ישראל דיגיטלית
רצינו לייצר חוויה ייחודית במפגש הראשון של הלומדים עם המיזם. זה בדיוק התוצר שקבלנו בעבודה המשותפת עם צוות דעת. אנחנו מאוד מרוצים מהמקצועיות שבזכותה קבלנו אתר ברמה מאוד גבוהה, ומהמסירות של כל הצוות שעובד איתנו גם בתקופות לא פשוטות, כמו תקופת משבר הקורונה. גם השותפים שעובדים איתנו ציינו לטובה את האתר ששדרג את שער הכניסה של הלומדים וממשיך להתחדש ולהתפתח.
רוני זלמנוביץ'
ממנהלת מדיה חברתית
הקריה האקדמית אונו
הרשו לי להתחיל מהסוף - אנחנו באוויר! עם אפס תקלות טכניות! מהפגישה הראשונה, אי שם בחודש נובמבר, היה לנו ברור במי אנחנו בוחרים לפרויקט הגדול הזה – האתר החדש שלנו. במהלך הדרך הוכחתם בכל פעם מחדש את כל הסיבות שבגללן בחרנו דווקא בכם: המקצועיות, הבנת הצרכים, הליווי הצמוד, התמיכה, ההקשבה, התפעול המהיר, המענה המהיר לשאלות ובעיקר - הרוח הטובה והאווירה הנעימה שהכל התנהל. שמחים על שיתוף הפעולה ועל תחילתה של דרך עבודה משותפת.
שלומית טבת
מנהלת שיווק
+OPTIMAL
צוות מופלאות, תענוג לעבוד איתן, לא יכולנו לבחור פרטנריות נהדרות יותר.
דרור בר-יוסף
דרקטור
מרכז מורשת בגין
מרכז בגין התחיל פרויקט מורכב של העלאה לרשת של אלפי מאמרים ופרטי תוכן, במטרה להנגיש לחוקרים ולקהל צעיר את הגותו ומורשתו הלאומית - ליברלית של מנחם בגין. העבודה עם דעת, ובמיוחד עם נילי גולדשטיין דוידוביץ, היתה לחלק גדול מהצלחת האתר. דעת סייעה לנו לנסח טוב יותר את הצרכים, הציעה פתרונות, ליוותה אותנו לכל אורך הדרך ולא פחות חשוב לקחה על עצמה את האחריות בתקלות ובמכשולים שעלו במהלך ובסוף העבודה. דעת הם כתובת מעולה להתייעצות ולעזרה ואנו ממליצים לכל ארגון לעבוד איתם ולהנות מהצלחתם.