אתר למגזין The Jerusalem Strategic Tribune
יולי , 2021
האתר הוא כתב עת, המייצג דעות ישראליות ואמריקאיות בנושאים בינלאומיים ונותן במה לנקודות המבט של אנשי אקדמיה ולניסיונם של אנשי השטח. בניית אתר המגזין בשפה האנגלית, מאפשר חווית קריאה נוחה ומזמינה לקוראים. האתר עושה שימוש במערכת ניהול תוכן קלה, המסייעת לייעל את תהליך ניהול התוכן על ידי כותבי האתר. האתר כולל גם מנגנון חיפוש חכם, המאפשר לאתר במהירות תכנים וכתבות על פי הכותב או נושא. האתר פותח על ידי מפתחות חברת דעת - באמצעות מערכת ניהול תוכן WordPress, עם פיתוחים ייעודיים ב-PHP ששולבו בפתרון. הפרויקט עוצב, פותח ועלה לאוויר בהצלחה בתקופת זמן של חודשיים, תוך עמידה בכל דרישות הלקוח. האתר מכיל מנגנונים, המאפשרים להרחיב את יכולותיו ולתת מענה לסוגי תכנים נוספים.  

קרא עוד
אתר בית ההשקעות אינפיניטי
אפריל , 2021
בית ההשקעות אינפיניטי התחדש באתר מרשים ומזמין, בפיתוח של צוות מתכנתות דעת. האתר מציג את שיטת ההשקעות הייחודית של אינפיניטי, תוך פניה לקהל מגוון בשפה המתאימה גם למי שאינו בקיא ברזי התחום. האתר נוח ומזמין לקריאה, ונוצר מתוך מחשבה על הלקוח המתעניין. לדוגמה, בראש העמוד רשום כמה זמן אורכת קריאת הפסקה, והמשפטים החשובים מודגשים אוטומטית במהלך הקריאה. האתר מעניק ללקוח תחושה, שפה ימצא מענה לצרכיו, אם הוא מבין בתחום או שאינו כזה, ומסביר באופן השווה לכל נפש, את שיטות עבודה של בית ההשקעות. דעת גאה להיות המנוע מאחורי אתר נעים ונגיש, בנושא שחשיבותו נוגעת לכל אחד.

קרא עוד
אתר קרן גילעד
נובמבר , 2020
קרן הפנסיה הוותיקה גילעד, המיועדת לגמלאים דתיים, מתחדשת באתר מעודכן ונוח, בפיתוחן של מתכנתות דעת. הקרן, הפועלת משנת 1960, מבטחת את חבריה בביטוח פנסיוני מקיף, הכולל פנסיית זקנה, פנסיית נכות ופנסיית שאירים. האתר החדש מציע גישה נוחה למידע לעמיתים ולמעסיקים, ועומד באופן מלא בכל הרגולציות הנדרשות. בלחיצת כפתור בעמוד הבית, ניתן להגיע לטפסים הדרושים להורדה ולאפשרות לקביעת פגישה אישית. מתכנתות דעת עמלו על פיתוח אתר, המנגיש בקלות ובנוחות את המידע החשוב ללקוחות החברה.

קרא עוד
אתר EO
ספטמבר , 2020
עוד אתר מבית "דעת". אנו גאים לפתח את המנוע מאחורי מיזם בינלאומי לעסקים. EO היא רשת נטוורקינג גלובלית, היחידה המיועדת ליזמים בלבד. הרשת מסייעת ליזמים ללמוד ולצמוח, תוך שיתוף פעולה ומידע בין עמיתים, ומציעה חוויה של פעם בחיים ליזמים מתחילים, תוך קשרים עם מומחים מתחומים שונים, המהווים מנטורים. מתכנתות דעת יצרו אתר בו מוצג המידע הרלוונטי באופן בהיר ועם זאת קליל ונגיש, הפונה לקהל בינלאומי ומציע את שירותיו לדור הבא של אנשי העסקים.

קרא עוד
אתר חדש לסינמטק ירושלים
אוגוסט , 2020
סינמטק ירושלים התרענן באתר מלהיב, מעוצב בנראות חדשנית ומושכת, אשר פותח בידיהן האמונות של מתכנתות דעת. הסינמטק משמש באופן רשמי כארכיון הסרטים הישראלי, ולפיכך שמורים בו סרטים מהראשונים שצולמו בארץ ישראל, משנת 1896 ועד ימינו. באתר סרטים ואוספים, חלקם בלעדיים, שהוסרטו על ידי אנשים פרטיים וגופים מוסדיים. האתר המרשים, מאובזר ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, ומציע חיפוש של סרטים היסטוריים לפי מיקום, הכולל נקודות ציון על מפה, הזזת המפה, הגדלה והקטנה, כדי ליצור אזור מבוקש, חיפוש על פי אישים, מקומות, עשורים ונושאים רבים נוספים, ושילובים ביניהם. דרך האתר ניתן לצפות, בחינם או בתשלום, במעל 250 סרטים ארץ ישראליים באורך מלא, משנות העשרים של המאה הקודמת ועד היום. תחת הכותרת 'סינמטק Online' מוצגות תערוכות שונות, אותן אפשר לראות מבלי לצאת מהבית. אתר הסינמטק הוא מאגר עצום של ידע ואפשר לבלות בו שעות ארוכות. כעת, יכול כל אחד להיכנס ולדלות ממנו מידע מסקרן ומרתק.

קרא עוד
אתר סמלת
אוגוסט , 2020
אתר חברת 'סמלת', יבואנית מכוניות ותיקה בישראל, עלה לאוויר. האתר עוצב בקווים נקיים ובמראה מוקפד על ידי צוות מתכנתות דעת. האתר מציג את דגמי כלי הרכב המוצעים על ידי החברה, וכן את אפשרויות הרכישה הגמישות, השירותים הפיננסיים ושירותי הדרך לרוכשים. אנו ב'דעת' גאים להיות המנוע מאחורי הקלעים עבור חברות כמו סמלת, העוברת מתיחת פנים חיצונית מרעננת, זאת תוך שגרעין החברה ממשיך במסורת הותיקה של אמינות וחדשנות בתחומה.

קרא עוד
אתר משרות לתלמידי ובוגרי הקריה האקדמית אונו
יולי , 2020
המרכז לפיתוח קריירה של הקריה האקדמית אונו התחדש באתר משרות נוח ונגיש, בפיתוחן של מתכנתות דעת. האתר, המיועד באופן בלעדי לתלמידי ובוגרי הקריה האקדמית אונו, מעניק שירותים שמטרתם לסייע לסטודנטים להשתלב במהירות וביעילות בשוק התעסוקה, ומציג משרות במגוון תחומים. ניתן לסנן משרות בלוח לפי תחומי הלימוד ועל פי אזור בארץ. האתר מחובר למערכת א.ד.מ. לניהול תהליכי הגיוס. הצעות העבודה מגיעות ישירות מהמעסיקים הפוטנציאליים, וניתן לשלוח קורות חיים ולהגיש מועמדות לכל משרה ישירות מהאתר. כהרגלן, יצרו מתכנתות דעת אתר משרות שהאיתור בו קל ומהיר, הפותח מרחב אפשרויות עבור דורשי עבודה יוצאי הקריה.

קרא עוד
משרות באתר קבוצת שטראוס
יוני , 2020

אתר קבוצת שטראוס התחדש בעמודי משרות אטרקטיביים, שעוצבו על ידי מתכנתות דעת. באתר ניתן למצוא עמודי משרות הפונים לעובדי קבוצת שטראוס, לפי מחלקות, ועמוד משרות כללי. לעמוד המשרות לעובדי קבוצת שטראוס מגיעים מפורטל הקבוצה, ולעמוד המיועד לעובדי שטראוס מים אפשר להגיע מפורטל שטראוס מים. בכל עמוד מוצגים פרטי המשרות וניתן להגיש מועמדות, ויש אפשרות להמליץ על חבר למשרה. הדפים מחוברים ומעבירים נתונים למערכת מיון משאבי אנוש, ורכיב הסינון מקל על מחפשי העבודה למצוא את המשרות המתאימות. האתר בנוי כך שאיתור משרה רלוונטית הופך קל ונוח הן למגייסים והן לדורשי העבודה. כתמיד, עמלו מתכנתות דעת ליצור אתר המותאם לצרכי הלקוח ודרישותיו.קרא עוד
אתר טעם הטבע
מאי , 2020
באתר טעם הטבע, מקבוצת שטראוס, ניתן למצוא בקלות מבחר לקטי ירקות לכל מטרה. באתר מוצגת קשת הטעמים המוצעים, תחת קטגוריות המקלות על החיפוש ומוכוונות לקהלי יעד שונים, בין אם זה ירקות טריים לאכילה ישירות מהאריזה, לקטים עשירים לסלט או קטניות מבושלות ומוכנות לשימוש בתבשילים ומאפים. האתר מסודר ונוח להתמצאות, ומאופיין בצבעוניות נעימה לעין. מתכנתות דעת שקדו על מערכת לבניית דפי נחיתה לאתר בקלות ובמהירות, כך שניתן להוסיף בכל עת קישורים חדשים, תוך יצירת מיקוד רלוונטי עבור הלקוח במוצר הספציפי בו התעניין. האפשרות להוספת עמודים במהירות משפרת את תנועת הלקוחות באתר ונותנת ללקוח גישה מיידית לשירות אותו חיפש.

קרא עוד
אתר משאבי האנוש של הטכניון
ינואר , 2020
אתר משאבי האנוש של הטכניון, המרכז את מערכת המשרות בטכניון, נבנה על ידי מתכנתות דעת ועוצב באופן ברור ונעים לעין. האתר מאפשר הגשת מועמדות למשרות פנימיות וחיצוניות כאחד, בטופס מקוון. בטכניון רואים חשיבות ברווחת העובד וסביבתו, והאתר מעודכן בכל האפשרויות למיצוי זכויות סוציאליות לעובדי הטכניון בתחומים השונים ובתוכניות רווחה לעובדים. האתר מחולק לקטגוריות מועסקים על פי סגלי ההוראה והניהול בטכניון, כך שהחיפוש מהיר, ובקלות מגיעים למידע הנדרש. האתר נגיש וקל להתמצאות, ומפורט בו כל מה שצריך לדעת כדי להצטרף לצוות עובדי הטכניון. חברת דעת שמחה להגיש אתר נוח ומאיר עיניים, המרכז את אפשרויות התעסוקה והמשרות במוסד אקדמי מהנחשבים בישראל ובעולם.
הקריה האקדמית אונו - באנגלית
ינואר , 2020
עלה לאוויר אתר הקריה האקדמית אונו באנגלית, בפיתוחן של מתכנתות דעת. האתר מיועד למתעניינים לתורמים שאינם דוברי עברית ותושבי חו"ל, ומפרט את היתרונות בלימודים בקריה האקדמית אונו ואת אפשרויות הותרומה לתוכניות מסוימות או למלגות עבור סטודנטים זכאים. באתר ניתן למצוא הסבר על התוכניות המיוחדות של אונו, ביניהן התוכנית לתואר שני במנהל עסקים לסטודנטים שאובחנו כבעלי תסמונת אספרגר, והקליניקה לצדק חברתי, המאפשרת לזקוקים לכך לקבל ייצוג משפטי ללא עלות. דרך האתר ניתן לתאם סיור היכרות בקמפוס, כדי לחוות את הייחוד של הקריה האקדמית אונו כמוסד אקדמי המכוון לשגשוגה של החברה בישראל. באתר מוצגים ארגונים המשמשים כידידי הקמפוס ומעידים על התמיכה הרבה לה זוכה המוסד בארץ ומחוצה לה. האתר מחולק בנוחות לקטגוריות, והחיפוש בו קל ונוח לפי נושאי העניין של המחפש.
צוות חדש בדעת - Salesforce
דצמבר , 2019
Salesforce היא מערכת שנועדה לדווח על חווית הלקוח בזמן אמת. היא מאפשרת לעקוב אחר הקשר בין העסק ללקוח בתחומי מכירות, שיווק, שירות לקוחות ועוד. המערכת מנתחת את הקשרים בין הלקוחות לבית העסק, ומספקת כמה שיותר מידע אודות האינטראקציה ביניהם בכל נקודת זמן. Salesforce בודקת מאפיינים שונים בחווית הלקוח בו במקום, האם הלקוח מרוצה ואיזה לקוח נוטה לעזוב, והמידע נתון לשימוש בזמן אמת. עובדות דעת עברו הכשרה והוסמכו כמתכנתות salesforce, והוקם צוות חדש המתמחה בתחום ונותן שירותי פיתוח על הפלטפורמה.
אתר השירות של וריפון
אוקטובר , 2019
חברת וריפון מובילה עולמית בתחום מערכות תשלום אלקטרוניות מאובטחות. החברה מספקת פתרונות חומרה ותוכנה לבתי עסק בגדלים שונים, החל מחנות קטנה ועד לרשת קמעונאית גדולה. לקוחות וריפון נהנים מתמיכה טכנית רחבה באמצעות מוקד שירות טלפוני, טכנאי שטח בפריסה ארצית ופלטפורמה ויזואלית לפתרון עצמי של תקלות, הכוללת סרטוני הדרכה. אתר שירות הלקוחות של וריפון עלה לאוויר בעבודתן המסורה של מתכנתות דעת. האתר מאפשר לכל לקוח קצה, מבוטיק קטן ועד רשתות, לדווח על תקלות במערכת ולעקוב אחר הטיפול בתקלה עד לפתרונה לשביעות רצונו.
אתר קמפוס - ישראל דיגיטלית
ספטמבר , 2019
במיזם "קמפוס IL" יכול כל אחד, בכל מקום ובכל זמן, לרכוש השכלה בתחום שמעניין אותו ורלוונטי לעיסוקו המקצועי. באתר, שאופיין ועוצב על ידי UniqUi ופותח ע"י  דעת, מוצעים מאות קורסים, חלקם להעשרה מקצועית ואחרים המעניקים השכלה כללית. האתר נגיש, נוח להתמצאות ומאפשר חיפוש מהיר על פי אפיונים שונים המתאימים לדרישות המגוונות של הפונים ועל פי חתכים שונים. המתעניין יסנן בקלות את הנתונים המתאימים לו ויגיע בזמן קצר לקורסים הרלוונטיים ביותר עבורו. בכל קורס מוצגים באופן בהיר הדרישות מהלומד והפרטים הטכניים שעליו לדעת. כך, ניתן לחפש קורסים על פי מאפיינים כמו מוסד הלימודים, תחום דעת, השפה בה ניתן הקורס ואף בפילוח לפי כמות שעות הלימוד הנדרשת, מתן קרדיט אקדמי על הקורס, תוכניות לתלמידי תיכון, קורסים המיועדים לעובדי הוראה בשיתוף משרד החינוך, ועוד. בנוסף, מאפשר ממשק האתר למורים לשלב קורסים מהאתר בתוכנית הלימודים שלהם. מתכנתות חברת דעת, ששקדו על בניית אתר קמפוס IL, שמחות לקחת חלק במיזם הרחבת הדעת של ישראל.

קרא עוד
אתר המכון למחקרי ביטחון לאומי
אוגוסט , 2019
אתר המכון למחקרי ביטחון לאומי רוענן ושודרג בעבודתן המסורה של מתכנתות דעת. במכון מקיימים מחקר אסטרטגי, חדשני ומוכוון מדיניות, והוא דורג כמכון החשיבה המוביל בישראל וכאחד מחמישים המכונים המובילים בעולם בנושאי ביטחון ויחסים בינלאומיים. אתר המכון קיבל פנים חדשות והגישה אל התכנים נוחה ומזמינה. בעמוד הבית ניתן לצפות בחומרים מעודכנים, והעמוד פעיל ומציג במקביל כמה מאמרים, סרטונים ושידורים ישירים מכנסים. האתר אקטיבי ומשתנה לפי הפעילות המתקיימת באותו זמן, תכנים חדשים מועלים מיידית וזמינים לאנשי מקצוע ולקהל הרחב. מתכנתות דעת עמלו על אתר המכון וחידשו אותו בנראות עדכנית ומרשימה.
השקת אתר אופטימל פלוס
יוני , 2019
בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים אלקטרוניים ומסייעת ליצרנים להפיק את המרב מהנתונים ולייעל את מדדי הייצור. החברה משפרת את איכות המוצר ואמינותו ומספקת שקיפות של שרשרת האספקה. עבור אופטימל פלוס, פיתחו מתכנתות דעת אתר אינטראקטיבי, שעיקר ייחודו בגמישות, המאפשרת לעורך התוכן לבנות דפים כרצונו, תוך ניצול מירבי של הרכיבים שעוצבו ופותחו עבור האתר. חברת דעת גאה לקחת חלק בהטמעת טכנולוגיות חדישות המובילות חברות להצלחה עסקית גדולה יותר.

קרא עוד
אתר הקריה האקדמית אונו
יוני , 2019
האתר החדש של הקריה האקדמית אונו, בפיתוחן של מתכנתות "דעת", מציג גישה חדשנית בתחום חיפוש מסלולי הלימוד. לא עוד מיון וקיטלוג לפי תארים ראשונים ושניים, אלא התייחסות לכל סטודנט על פי צרכיו. מה מעניין אותו ללמוד ולאן אפשר להתקדם במקצוע הנבחר. המטרה היא לבחון לאן מועדות פניו של הסטודנט בהמשך דרכו המקצועית, ועל יסוד בירור זה יקבל הסטודנט הכוונה לרישום למסלול התואם את צרכיו ורצונותיו ולתואר הרלוונטי. בקריה האקדמית אונו פועלים לפי תוכניות לימודים התפורות למידות הסטודנט, והאתר, שעוצב בשיטת mobile first, מציג חווית צפיה נוחה גם מהנייד. מרכז הפיתוח "דעת" שמח להגיש אתר ממוקד, מעוצב ונגיש, הפונה לסטודנטים של היום, שהם אנשי המקצוע של המחר.

קרא עוד
אתר נט"ל
יוני , 2019
עמותת נט"ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, פועלת מתוך השקפת עולם שלפיה טראומה על רקע לאומי, היא חלק בלתי נפרד ממציאות החיים בישראל. אתר עמותת נט"ל, בתחזוקת צוותי "דעת", מגיש את כל המידע הרלוונטי לזקוקים לכך. האתר דינאמי ומתעדכן בחדשות מתחומי הטיפול הרב-מקצועי לנפגעי טראומה ומציע באופן קבוע הכשרות, סדנאות ומידע רב למבקשי השירות ולמטפלים. אנו ב"דעת" נרגשים להוות תמיכה לאתר חשוב זה, המציע מזור לרבים בחברה הישראלית.

קרא עוד
השקת גרסה חדשה לאתר שטראוס
אפריל , 2019
חברת שטראוס התחדשה באתר שירות לקוחות כייפי, נגיש ונוח, פרי עבודתן המסורה של מתכנתות דעת. אנו בדעת שקדנו על פיתוח אתר שיהווה בית לצרכנים, מקום בו הם יכולים לשאול ולהתייעץ לגבי מוצרים וחומרים המשמשים במוצרי מזון הנמצאים בכל בית, ולקבל מענה מהיר, נעים ויעיל. האתר מלא וגדוש במידע נגיש, מעניין ואף משעשע, על מוצרי קבוצת שטראוס. באתר יכולים הצרכנים לפגוש את האנשים שמאחורי השירות, לפנות לחברה במגוון דרכים, וליצור קשר כדי לקבל תשובות לשאלות העולות תוך שימוש במוצר. במרכז המידע באתר יכול הצרכן לבחור נושא לפי קטגוריות או מילת מפתח, ולמצוא בקלות את מבוקשו, כמו גם לפלח מוצרים על פי צרכים בריאותיים שונים, כגון דל לקטוז, ללא גלוטן, ועוד. תוספת חדשנית ושימושית באתר, מאפשרת ללקוחות לחפש מוצר נבחר בנקודות מכירה ברחבי הארץ, ולדעת בזמן אמת היכן יוכלו לרכוש אותו באזור מגוריהם. אתר שירות הלקוחות החדש של שטראוס, בפיתוחן של מתכנתות דעת, מציע חוויה לצד מידע מעודכן, ונותן הגדרה מרעננת למושג שירות לקוחות.
צוות חדש בדעת - בטכנולוגיית react
אפריל , 2019
תחום הבנקאות הוירטואלית המתפתח בעולם, מספק שירותי בנקאות באמצעות האינטרנט במקום סניפים פיזיים.  בנקאות וירטואלית מעניקה את אותם השירותים של בנק מהמודל הקלאסי, בדרך חדשנית ההולמת את המאה ה-21. המעבר לבנקאות וירטואלית, חוסך בעלויות התפעול ומגביר את התחרותיות על ידי שילוב חברות מחוץ למגזר הבנקאי, המעשירות את עולם הבנקאות בנסיונן מתחומים אחרים. טכנולוגיית react ליצירת אפליקציות רשת עם נתונים המשתנים כל הזמן, מתאימה מאוד לתחום הבנקאות הוירטואלית. למשפחת "דעת" הצטרף צוות חדש, המתמחה בטכנולוגיית react, הצוות נבחר לתת מענה לחברת Wallter, העוסקת בתחום.
השקת אתר מרכז מורשת בגין
מרץ , 2019
דעת שמחה להכריז על השקת האתר המחודש של מרכז מורשת מנחם בגין. האתר מיועד לכל המעוניינים ללמוד על מנחם בגין ופועלו, מתלמידי בית ספר ועד אנשי מחקר. מתכנתות דעת שקדו על פיתוח אתר ידידותי למשתמש, המנגיש ידע הסטורי ואזרחי חשוב זה לציבור. באתר, הכולל חומר כתוב, סרטונים ותמונות, ניתן לחפש בכל המאמרים שנכתבו על ידי בגין ועליו ובנאומים שהוא נשא. הצוות המקצועי של דעת השכיל לקלוט את התכנים ממאגר מידע ישן ובנה אתר נוח לשימוש, המבוסס על מנגנון חיפוש חכם המאפשר חיפוש מהיר באתר ואיתור תכנים וציטוטים נבחרים. כחלק מהפיתוח החדשני והמעודכן, נוספה אפשרות למנהלי האתר להכין דפים לשאילתות נפוצות, וכך להציג את המידע הרלוונטי באופן המקל על המחפשים. בתאריכים בעלי חשיבות, כגון יום פטירתו וציון 40 שנה להסכם השלום עם מצרים, מציג האתר מאמרים נבחרים על משנתו ופועלו של בגין.

קרא עוד
השקת אתר לשכת המהנדסים והאדריכלים
אפריל , 2018
דעת שמחה להודיע על השקת Multi-site עבור לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיה. במסגרת הפרויקט, פותחו ארבעה אתרי אינטרנט – אתר לשכת המהנדסים, אתר הסתדרות מהנדסים, אתר קרן ידע הנדסי-אקדמי, ואתר שחר - מועדון תרבות ופנאי. כל אתר בעל פלטת צבעים ייחודית והתאמה מבנית לסוגי המידע והפעילויות שמוצגים בו. האתר היפהפה של לשכת המהנדסים, מיישם ארכיטקטורת מידע מורכבת, מגוון פיצ'רים ומשלב טפסי הרשמה מקוונים בהתאם למסלולים השונים. לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל, היא ארגון גג לאומי יציג של ציבור זה בישראל, השואף לתרום לפיתוח וקידום ההון האנושי והידע הטכנולוגי בתעשייה על כל גווניה.
השקת גרסה חדשה של אתר 4IL
אפריל , 2018
ערב יום העצמאות, בדעת שמחים להשיק את הגרסה החדשה של אתר 4IL, שהוקם על ידי המשרד לנושאים אסטרטגיים, במטרה לאחד את המאבק בחרם על ישראל (BDS). הגרסה החדשה כוללת שיפור משמעותי ב-Look and Feel של האתר, באמצעות הטמעת עיצוב מודרני ונקי המספק לגולשים התמצאות מהירה במגוון סוגי התכנים המועלים לאתר. הגרסה הראשונה של אתר 4IL פותחה על ידי צוות המתכנתות של דעת לפני מספר חודשים והושקה במהלך הצעדה למען ישראל במנהטן.
השקת אתר הסחר של אלקטרה
אוקטובר , 2017
בסוף החודש השלימו מתכנתות דעת את פיתוח האתר המורכב והיפהפה של חטיבת הסחר של אלקטרה. האתר החדש, הכולל את קטלוג מוצרי החשמל מבית אלקטרה, מיישם עיצוב היוצר בידול בין המותגים השונים ויחד עם זאת מציג מראה המדגיש את היות כולם תחת קורת גג אחת. האתר מספק לצרכנים התמצאות נוחה ומהירה בין מגוון סוגי המוצרים, ומעניק חווית גלישה מעולה גם מהמובייל ומהטאבלט. אלקטרה מוצרי צריכה, מקבוצת אלקו, הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל בתחום מוצרי החשמל הביתיים. החברה מביאה לישראל את מיטב המוצרים של מיטב המותגים בעולם, תוך הקפדה על איכות, אמינות ומחיר הנגיש לכל בית בישראל.
השקה חגיגית של אתר 4IL
יוני , 2017
במהלך הצעדה למען ישראל במנהטן, שבה השתתפו עשרות אלפים, הודיע השר לנושאים אסטרטגיים, גלעד ארדן, על השקת אתר 4IL. האתר החדש שפותח על ידי חברת דעת, נועד לאחד את המאבק בחרם על ישראל (BDS) ולהשפיע על השיח ברשת באמצעות סרטונים, קריקטורות וכתבות. 4IL הוא משחק מילים שמשמעותו For Israel. אתר הפרלקס הדו לשוני מאופיין בעיצוב המיישם RWD - התאמה לרזולוציות מסך שונות במטרה לספק חווית משתמש מעולה גם ממכשירי מובייל וטאבלט.
אתר חברת CEVA עלה לאוויר
מאי , 2017
עלה לאוויר אתר האינטרנט החדש של CEVA, שפותח על ידי מפתחות חברת דעת. מלבד היותו בעל עיצוב עכשווי ומרהיב, אתר CEVA כולל מגוון תכונות מתוחכמות, כגון התממשקות למערכות צד שלישי (באזור הודעות לעיתונות), פילטר משאבים מורכב, משאבים ממודרים שניתן להוריד רק לאחר מילוי טופס לצורך ניטור ומעקב ועוד. האתר כולל קשרים רבים בין מוצרים, אפליקציות ומשאבים, כך שהמידע נגיש מאד לגולשים. CEVA (סיוה) היא חברה מובילה המספקת IP בתחום עיבוד אותות למגוון מכשירים חכמים. מטה החברה ממוקם בקליפורניה, ולה סניפים נוספים בישראל, צרפת, אירלנד, סין יפן ועוד.
הושק אתר האינטרנט של INSS
מאי , 2017
מפתחות דעת השלימו בימים אלו את פיתוח אתר האינטרנט החדש של המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS). האתר הדו-לשוני, הכולל מאגר תוכן גדול, מאפשר לגולש התמצאות מהירה באמצעות מנגנון חיפוש חכם עם סינון נתונים מתקדם. פיתוח האתר, שנעשה על גבי פלטפורמת ניהול התוכן WordPress, כלל המרה של ה-Database הגדול מ-SQL ל-WP. בהתאם לאתר המעלה תכנים חדשים תכופות, הפרויקט כלל גם פיתוח ממשק ניהול תוכן ידידותי המאפשר לעורכי התוכן של INSS להעלות פרסומים וידיעות שונות בקלות. המכון למחקרי ביטחון לאומי נוסד באוקטובר 2006 ומשימתו היא לחזק את הביטחון הלאומי של ישראל ולסייע להבטיח את עתידה כמדינה יהודית ודמוקרטית.

קרא עוד
אתר חברת וריפון עלה לאוויר
אפריל , 2017
דעת שמחה להודיע על השקת אתר האינטרנט החדש של חברת וריפון, שפותח על ידי מתכנתות החברה. האתר המורכב והמרשים, שעוצב על ידי סטודיו 3 הדובים, פותח על גבי פלטפורמת וורדפרס, ומותאם לגלישה גם ממכשירי מובייל וטאבלט (אתר ריספונסיבי). הפרויקט כלל גם פיתוח ממשק ניהול תוכן ידידותי, המאפשר העלאת קמפיינים ודפי מוצר חדשים בקלות. מלבד פיתוח האתר, בפרויקט זה דעת היתה אחראית גם על עריכה וכתיבת התוכן. תוך שיתוף פעולה עם מחלקת השיווק של וריפון, התוכן הרב שהופיע באתר הישן נערך ושולב במבנה החדש. Verifone היא מובילה גלובלית בשוק מערכות תשלום אלקטרוניות מאובטחות. החברה מספקת לבעלי עסקים בכ-150 מדינות ברחבי העולם, פתרונות חומרה ותוכנה היוצרים סביבה קמעונאית חכמה.
נט קלאוד
מרץ , 2017
בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיבעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבזבז על ניסויים לא רלוונטיים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיביםים ובדיקות לאין סוף. חברת "אופטימל פלוס" עוסקת בניתוח מחזור החיים של רכיבים בעולם בו הנתונים צריכים להיות יותר ויותר מדוייקים, האבחנה צריכה להיות חדה וחותכת, אין זמן לבז
חדש בדעת - אתרים המבוססים על WooCommerce
פברואר , 2017
דעת מרחיבה את פתרונות הפיתוח ומציעה שירות בניית אתרי סחר אלקטרוני המבוססים על WooCommerce. חברת דעת ממנפת את הניסיון העשיר בפיתוח אתרי אינטרנט מבוססי WordPress ומציעה שירות חדש הכולל הקמת חנויות דיגיטליות, המבוססות על פלטפורמת המסחר האלקטרוני המצליחה WooCommerce. פלטפורמת WooCommerce הינה תוסף של מערכת WordPress הזוכה לפופולריות רבה המתבטאת בנתח שוק הכולל 30% מהחנויות הדיגיטליות בעולם. סל השירותים שדעת מציעה בתחום הוא רחב במיוחד וכולל פתרונות לכל אורך מסלול החיים של העסק הדיגיטלי. אתם מוזמנים למצוא כאן את כל המידע על בניית אתרי סחר אלקטרוני בדעת.
עלה לאוויר אתר האינטרנט של חברת Amimon
ינואר , 2017
דעת שמחה להודיע על השקת אתר חברת Amimon, אשר פותח על ידי מפתחות החברה. ייחודיות הפרויקט היא בפיתוח ממשק ניהול תוכן גמיש במיוחד, המבוסס על קומות. כל קומה מיועדת להצגת סוג תוכן אחר (באנר, תמונות, טקסט ועוד), כאשר עורך התוכן אינו מוגבל לתבנית קבועה, ובאפשרותו לבחור עבור כל דף את מספר הקומות הנדרש ואת סוג התוכן שיוצג בכל קומה. כך מתקבל אתר בעל מראה מגוון, אשר בו כל אחד מהדפים בנוי במבנה המתאים ביותר לתוכן המוזן בו. Amimon היא מובילה עולמית בהעברה אלחוטית של וידאו בפורמט HD. החברה ממוקמת בקליפורניה, ולה סניפים נוספים בישראל, יפן, טיוואן וסין.
הנגשת אתר הפעולות של בנק לאומי
ינואר , 2017
בהתאם להוראות החוק המחייבות אתרי אינטרנט המספקים שירות לציבור, אתר הפעולות של בנק לאומי הונגש ללקוחות בעלי מוגבלויות. פרויקט הטמעת הנגישות בוצע על ידי צוות עובדות חברת דעת, באמצעות User1st, מערכת הנגשה אוטומטית חדשנית. תהליך יישום התאמות הנגישות היה רגיש במיוחד והצריך לוודא לכל אורכו שהאתר ממשיך לשרת את לקוחותיו הרבים באופן תקין. בסוף 2013 נכנסו לחוק הוראות הנגישות המחייבות אתרי אינטרנט המספקים שירות לציבור. מטרת ההנגשה היא לאפשר גישה נוחה ללקוחות בעלי מוגבלויות (כגון כבדי ראיה ושמיעה), באמצעות ניגודיות בצבעים המוצגים באתר, אפשרות להגדלת גודל טקסט ועוד. חברת דעת מתמחה בהנגשת אתרים ויישמה את פתרון User1st באתרי ארגונים רבים, כגון שופרסל, סלקום, מכון לב, למטייל ועוד.
שדרוג אתר תנועת בני עקיבא
ספטמבר , 2016
חברת דעת, בעלת ניסיון ומקצועיות רבה בשדרוג אתרים, שידרגה גם את אתר בני-עקיבא הוותיק והפכה אותו לאתר חדשני ומודרני, בעל פיצ'רים ייחודיים, כגון: מערכת סינון ובחירות פעולות "מרכז הדרכה".